Як прибрати боки: 6 жироспалюючих вправ для стрункої талії

Якщо ви хочете прибрати жир з боків, то рекомендуємо вам поєднувати кардіо-вправи для всього тіла та вправи з акцентом на проблемну зону. Представлене тренування включає 6 ефективних жироспалюючих вправ з акцентом на зону талії для будь-якого рівня підготовки, інші вправи дивіться на ресурсі pridneprovka.org.ua.

6 вправ від боків

Пам’ятайте, що для успішного схуднення та позбавлення від проблемних зон потрібне правильне харчування. При цьому регулярні тренування допоможуть прискорити жироспалювання, а зміцнення м’язів зробить тіло більш підтягнутим та якісним.

Просунуті можуть повторити тренування у 2 кола. Між вправами відпочинок 10-20 секунд. Виконуйте вправи двічі на тиждень. В інші дні не забувайте тренувати все тіло для гармонійного розвитку м’язів.

Як прибрати боки: 6 жироспалюючих вправ для стрункої талії

  1. Удар з поворотом та відведенням ноги

Зігніть руки, стисніть кулаки і підніміть їх до підборіддя. Ноги поставте по вертикалі плечей. На видиху поверніть корпус ліворуч і вдарте правою рукою перед собою. Водночас відведіть убік праву ногу. На вдиху поверніться у вихідне положення і зробіть повторення зі зміною сторін. При повороті скручуйтесь м’язами преса, намагайтеся не виконувати рух механічно. Жирозпалююча вправа допоможе прибрати жир з боків, розім’яти хребет, а також зробити тіло підтягнутим загалом.

Виконайте 20-25 ударів руками.

Натисніть на картинку, щоб переглянути вправу

  1. Нахили корпусу до коліна

Зведіть долоні на потилиці та розправте лікті. Ноги поставте на ширину плечей. Підніміть праве коліно до рівня низу грудей. Одночасно нахиліть корпус так, щоб правий лікоть торкнувся правого коліна в піковій точці. Аналогічний повтор зробіть зі зміною сторін. Це жироспалювальна вправа з акцентом на косі м’язи живота, яка допомагає прибрати боки і зробити талію струнким і рельєфним.

Виконайте 15-20 нахилів всього.

  1. Мах ногою убік

Зафіксуйте долоні на поясі, а ноги поставте ближче один до одного. На видиху підніміть ліву ногу убік і випряміть її у піковій точці. На вдиху поставте назад і продовжуйте виконувати ту саму сторону. Відчуйте, як працюють не лише м’язи ніг, а й бічні м’язи корпусу. Вправа допоможе прибрати жир з боків, позбутися галіфе на зовнішніх сторонах стегон, а також загалом спалити більше калорій та прискорити жироспалювання.

Виконайте 10-15 махів спочатку одну ногу, потім стільки ж у іншу.

  1. Підйом таза в бічній планці

Ляжте на правий бік, підігніть ноги і обіпріться на праве передпліччя і праве коліно. Опустіть таз на підлогу. Далі на видиху підніміть його так, щоб стегна та тулуб утворили суцільну лінію. Тягніться тазом вгору, щоб краще пропрацювати косі м’язи преса. Знову опустіться. Виконайте кілька повторень, після чого змініть сторони. Така планка в цілому зміцнює бічні частини тулуба, завдяки чому ваша талія стає стрункішою, йдуть проблемні зони на поясі.

Виконайте 10-15 повторень спочатку на один бік, потім стільки ж на інший.

Як прибрати боки: 6 жироспалюючих вправ для стрункої талії

  1. Перехресні удари сидячи

Сядьте на підлогу, підігніть ноги та зафіксуйте їх на повних стопах. Корпусом трохи подайтеся назад. На рахунок “раз” поверніть тулуб праворуч і зробіть удар лівою рукою вниз біля правого стегна. На «два» поверніться вліво і проробіть аналогічний удар правою рукою. Чергуйте рухи між собою, видихайте на кожному ударі рукою. Це ще одна вправа, яка дозволить прибрати жир з боків, розвинути гнучкість хребта і досягти підтягнутого преса.

Виконайте 20-25 ударів всього.

  1. Зведення коліно-лікоть сидячи

Не вставайте з килимка. Витягніть ноги і зведіть долоні на потилиці. Лікті розправте в протилежні сторони. Живіт підтягніть, спину не сутульте. На видиху підніміть ліве коліно та торкніться його правим ліктем. Для цього скручуйтесь у корпусі, працюйте м’язами преса. На вдиху опустіть ліву ногу. Потім підніміть праве коліно, поверніть корпус і торкніться його лівим ліктем. Чергуйте сторони. Включіть цю нескладну вправу жироспалюючи в своє тренування, якщо хочете прибрати жир з боків і сформувати струнку талію.

Виконайте 15-20 дотиків коліна всього.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *