Чому кішка кричить уночі

Зазвичай кішок вважають дуже тихими та без проблемними домашніми тваринами. Господарі очікують від них спокою і коли виникають проблеми – у них виникає стрес. Часте питання – чому кішка кричить ночами. Тварина не видаватиме дивних звуків, якщо на це немає якоїсь особливої причини. Тому потрібно обов’язково розібратися, чим можна допомогти вихованцю. Залишати на свавілля ситуацію не можна – все може стати гіршим.

Потрібно розуміти, що кішки – нічні тварини. Це люди намагаються привчити їх вдень спати, а вночі спати. Природа ж заклала інший біологічний годинник у життя кішки. Саме вночі найзручніше полювати і добувати собі їжу. Саме з цієї причини кішка надвечір стає дуже грайливою, а вночі може практично не давати спати. Більше цікавого про тварин та їх виховання розповідає портал https://allproperty.com.ua.

Чому кішка кричить уночі

Нервують не тільки люди

Найпоширеніша причина, чому кішка кричить уночі – це її занепокоєння. Зазвичай таке відбувається з тими тваринами, яких тільки-но взяли в будинок. Може кричати і дорослий кіт, і маленьке кошеня. Не залежить від віку. Чужі запахи, незвичайне місце, відсутність звичних людей, нові господарі – все це дуже лякає і часом зводить з розуму тварину. У цей момент – головне, не кричати на кішку. Їй і так страшно та самотньо. Вона хоче спокою та підтримки. У цей момент кішку можна погладити, поговорити з нею спокійним голосом. Ймовірно, це допоможе їй заспокоїтись. Якщо тварину справді тільки привезли до будинку, треба розуміти, що така поведінка їй буде властива лише кілька днів. А на цей час треба запастись терпінням.

Чому кішка кричить уночі

Період розмноження

Якщо вихованець не кастрований, або ж не стерилізований, то потрібно готуватися до частих криків через «гульки» у тварини. Кричати вночі можуть як кішки, і коти. Тому ветеринари радять провести операцію таким тваринам, яких не хочуть отримати потомство. Якщо ж вихованців планують розводити – настав благополучний період для в’язки. Але треба пам’ятати, що кішці краще не дозволяти народжувати частіше ніж 1 раз на рік. Пологи негативно діють на здоров’я самої кішки. Решту часу тварині можна давати препарати, які її заспокоять. Найкраще перед тим, як придбати якісь ліки для заспокоєння тварини, проконсультуватися з ветеринаром.

Також вихованець може видавати звуки через те, що йому боляче, нудно. Кіт може хотіти їсти чи пити. Ніколи не залишайте крики тварини поза увагою. Ми можемо допомогти вихованцю, а отже, маємо обов’язково зробити це.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *