Допомагаємо домашнім тваринам перенести спеку

Спекотна погода небезпечна не лише для людей, а й для тварин. У зоні ризику — не лише собаки, яких вигулюють на вулиці, а й ті, хто постійно перебуває у задушливій квартирі.

Тваринам, які не виходять на вулицю і проводять час будинку, наприклад кішкам або птахам, необхідно забезпечити постійний приплив свіжого повітря та доступ до води. Не забудьте про спеціальні сітки-антикішки на вікнах, якщо будете їх широко відкривати.

Допомагаємо домашнім тваринам перенести спеку

Розміщуйте клітини з тваринами та птахами так, щоб на них не падали сонячні промені, а краще взагалі перенести їх подалі в тінь, адже сонячні промені змінюють своє становище в кімнаті протягом дня. Якщо птах любить купатися, залиште в клітці ванну зі свіжою водою і по можливості вмикайте кондиціонер і вентилятор.

Всім собакам та людям важко переносити спеку. Тому дуже важливо не вигулювати собак у самий сонце. Хоча вплив температури може різнитися. Відмінна картинка, яка це ілюструє:

Варто дотримуватися таких застережень при вигулі собак:

Якщо ви звикли гуляти з собакою вдень, постарайтеся виходити ненадовго і триматися в тіні і завжди беріть воду на прогулянку;

Уникайте асфальту, тому що подушечки лап собак дуже чутливі. Найкраще помацати асфальт рукою і якщо він гарячий, радимо вести собаку газоном або використовувати спеціальні черевики;

Порятунок від літньої спеки — одяг, що охолоджує, і килимки, що охолоджують;

Заморозьте улюблені ласощі собаки в невеликому контейнері з водою і радуйте вихованців таким морозивом;

І найголовніше – не залишайте собаку в машині навіть на 5 хвилин, це може бути згубно для вихованця.

Допомагаємо домашнім тваринам перенести спеку

При появі симптомів: задишка, млявість, нудота, непритомність – найкраще відвезти вихованця до клініки. Якщо немає можливості оперативно звернутися до лікаря, тоді слід перенести тварину в темне прохолодне місце і прикласти прохолодний вологий рушник до пахвових западин та живота. Можна дати трохи холодної води.

Завжди важливо пам’ятати, перегрів це серйозно, тому важливо отримати повноцінне лікування у фахівця.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *